Akce KP Kultura KP humor Archiv Home Akce KP Kultura KP Humor Archiv

Jizerské hory 1997

Ohlasy došlé mejlem nebo jinak

5. 2. 1998

Ahoj KP !!!

Musím Ti napsat.KP. Tvoje stránka je sqelá, sqelá, sqelá a to hned z několika důvodů.
Jsem z Jizerských hor a ještě navíc z Raspenavy. Moc krásně jsme popsaný. Až člověka děsí, že v dalekých internetích krajích si o nás můžou číst . A nejenom o nás.

Moji přátelé, kterým jsem zrovna vysvětloval tajemství Internetu a WEBu ( prohlížeče a vyhledávače a brouzdače, kteří nás dovedli k Tobě ), jsou společně jako TY členové neformálně podobného spolku. No prostě pivo, kolo a vejlety. Proto nás to tak pobavilo a nadchlo. Zrovna jsme hledali co všechno najdeme o Jeseníku, kam se letos chystáme..

Mám malinkatej dotaz. Dovolíš mi, KP, abych část deníku z cesty po Jizerských horách dal k dispozici občastníku Raspenavské noviny ( nebo kraviny, záleží kdo to čte popř. kdo to píše ). Ta krása, všichni kteří se s tebou mohli setkat budou litovat, že se tak nestalo. A hlavně hospodský zalitujou, že jsou takový a že si nemejou ruce, když jdou ze záchoda.  ( Příště uvést).

Moc Ti naše cyklo pivo parta drží palce a šlapky, protože jsme Šumavu jeli minulé léto a je to skutečně moc krásné a taky neskutečně kruté.

Jestli je zájem poskytneme informační servis.

Ahoj a kolu zdar.

Miroslav Hojný