Jizerské hory 1997

Ohlasy došlé mejlem nebo jinak

5. 2. 1998

Ahoj KP !!!

Musím Ti napsat.KP. Tvoje stránka je sqelá, sqelá, sqelá a to hned z několika důvodů.
Jsem z Jizerských hor a ještě navíc z Raspenavy. Moc krásně jsme popsaný. Až člověka děsí, že v dalekých internetích krajích si o nás můžou číst . A nejenom o nás.

Moji přátelé, kterým jsem zrovna vysvětloval tajemství Internetu a WEBu ( prohlížeče a vyhledávače a brouzdače, kteří nás dovedli k Tobě ), jsou společně jako TY členové neformálně podobného spolku. No prostě pivo, kolo a vejlety. Proto nás to tak pobavilo a nadchlo. Zrovna jsme hledali co všechno najdeme o Jeseníku, kam se letos chystáme..

Mám malinkatej dotaz. Dovolíš mi, KP, abych část deníku z cesty po Jizerských horách dal k dispozici občastníku Raspenavské noviny ( nebo kraviny, záleží kdo to čte popř. kdo to píše ). Ta krása, všichni kteří se s tebou mohli setkat budou litovat, že se tak nestalo. A hlavně hospodský zalitujou, že jsou takový a že si nemejou ruce, když jdou ze záchoda.  ( Příště uvést).

Moc Ti naše cyklo pivo parta drží palce a šlapky, protože jsme Šumavu jeli minulé léto a je to skutečně moc krásné a taky neskutečně kruté.

Jestli je zájem poskytneme informační servis.

Ahoj a kolu zdar.

Miroslav Hojný