Den 1:
přesun vlakem
z Plzně do Děčína
25 km
vlak ČD Plzeň hl.n. Praha hl.n. Praha Masarykovo nádraží Děčín R 757 5:17 6:56 Sp 1772 7:22 9:29 R 655 8:00 9:42 R 1070 9:56 11:54 243 km = jízdné max. 274,-Kč
Děčín - Děčínský Sněžník - Ostrov - Tisá
Den 2: 40 km Tisá - Adolfov - Mohelnice - Komáří Hůrka - - Kyšperk - Krupka - Cínovec - Kahlberg(D) - Rehenfeld-Zaunhaus(D) - Neurehefeld(D)/Moldava Den 3: 49 km Moldava/Neurehefeld(D) - Eisenbahoweg - Ringelweg - Cammerswalde(D) - Neuwernsdorf(D) - Deutschergeogenthal(D) - Český Jiřetín - Horní Ves - Fláje - Mníšek Den 4: 36 km Mníšek - vodní nádrž Janov - Nová Ves v Horách - Mikulovice - Červená Jáma - Jedlová - Rudolice v Horách - Brandov Den 5: 57 km Brandov - Olbernhau(D) - Brandov - býv. Gabrielina huť - Rudolice v Horách - Thunská silnice - Kalek - Nový Dům - vodní nádrž Kamenička - Třetí mlýn - vodní nádrž Křimov - Bezručovo údolí - Hora sv. Šebestiána Den 6: 42 km Hora sv. Šebestiána - Nový Rybník - Načetín - Hora sv. Šebestiána (hraniční přechod) - vodní nádrž Přísečnice - Měděnec Den 7: 44 km Měděnec - Vejprty - Kovářská - Háj - Klínovec - Boží Dar Den 8: 72 km Boží Dar - Hřebečná/Abertamy - Blatenský vrch - Horní Blatná - Pernink - Dračí skála - Tisovský vrch - Nové Hamry - Rolava - Přebuz - Rájec - Kraslice Den 9:
44 km
přesun vlakem
z Chebu/Františkových Lázní do PlzněKraslice - Studená Kuchyň - Krajková - Kaceřov - Třebeň - Františkovy Lázně - Cheb
vlak ČD Františkovy Lázně Cheb Plzeň hl.n. R 623 11:34 12:03 13:44 Os 27977 11:44 11:58 R 751 Orlice 13:35 14:14 15:56 R 755 16:50 17:15 18:48 113 km = jízdné max. 140,-Kč
Použité mapy
- Geobáze prohlížeč Profesional Verze 2.8 1:50000,
neCK Lerby, KPright 2003