Jak to probíhalo?

Na přípravě akce se podíleli i ti nejmenší. Davídek si pomalu zvyká a časem se určitě stane platným členem KP (už je nejvyšší čas pořídit fotografii do průkazky KP - ta musí být z doby, kdy je prokazatelně panicem :-)
První kontakty s nasazenou technikou byly často velice nesmělé, ale po několika drincích se tato situace podstatně změnila.
Zábavička je v plném proudu. Některým dámám bylo v šatech těsno a tak jim skupina gentlemanů poskytla své "volnější" oblečení. Takové slušné vystupování je u členů KP naprosto přirozené.
Kameraman měl ale zcela jiné zájmy. Nutno podotknout, že se není čemu divit ... Naštěstí byly šaty dostatečně těsné.
  Alkohol působí na každého jinak. Někomu působí deformace obličeje, u některých se projevuje pouze odlišným zabarvením pleti. No, ve tři hodiny a osm minut to není nic divného.
Ovšem byli tu i tací, co si užívali jinak ... Ale pozor, KP vše sleduje a popřípadě včas zasáhne :-)
Ne každý člen KP je tak nerozvážný. Tento řádně plní stanovy KP a jak mu chutná. Děkujeme.
Aj ta krajta. Barmana nemůže dělat kdokoliv. Na druhou stranu - zkusit se má vše ...
Ááááá, tento pár vypadá mnohem spokojeněji než slečna z předchozí fotografie. Inu, nepouštějí se do větších akcí - nejsou svlečení.
Barmani zaslouženě odpočívají - vše završila poslední série drinků (04:38). To ale neznamená, že končí celý večírek. Od teď je to samoobsluha.

Jelikož jsme pro účely zaznamenání průběhu akce použili stanici SGI, k níž byly připojeny dvě kamery, máme slušný archiv fotografií.