Akce KP Kultura KP humor Archiv Home Akce KP Kultura KP Humor Archiv

Video z LDC 5


Někteří členové KP si během akce docela užívali. Jejich čest jim ovšem porušit stanovy nedovolila. Kázeň musí byť
[MPEG1, 1.85 MB, 25 s].
Podávané nápoje byly skutečně velice chutné. Barmani je obvykle nestihli odnést příliš daleko. Posuďte sami ...
[MPEG1, 1.87 MB, 25 s]
Zábavička je v plném proudu. Některým dámám bylo v šatech těsno a tak jim skupina gentlemanů poskytla své "volnější" oblečení. Takové slušné vystupování je u členů KP naprosto přirozené.
[MPEG1, 2.41 MB, 33 s]
Během akce proběhl také další pokus o kolaudaci víceúčelového ateliéru KP. Minulá kolaudační komise vznesla mimo jiné následující připomínku: "Ve sprše není na-há slečna". Do sprchy se tedy odvážila Helenka. Jak je ale vidět, i ve sprše může člověk řádně vyprahnout.
[MPEG1, 1.51 MB, 21 s]
Novou "závadou" jsou nízké dveře. Členové komise si nejednou mohli způsobit ošklivá poranění. Komise je skutečně zvědavá na způsob vyřešení tohoto problému.
[MPEG1, 3.59 MB, 50 s]
Někteří po alkoholu doslova jančí. Jiní zatím sbírají vizitky ostatních návštěvníků a uschovávají si je na bezpečná místa. Je třeba poznamenat, že slečna z následující ukázky používá k jejich uskladnění velice rafinované místo. Živě si dovedu představit obchodní jednání, na kterém dojde k výměně vizitek ...
[MPEG1, 2.17 MB, 30 s]
Barmani jsou neúnavní. Takřka nepřetržitě musí zásobovat početnou množinu vysychajících krků tekutinami.
[MPEG1, 1.67 MB, 23 s]
Mezi nejpopulárnější nápoje patří bezesporu Tom Collins. Ti, na které se právě nedostalo, reagují mnohokrát podrážděně. Slečna z následující ukázky dokonce napadla kameramana. Ten se teď rozmýšlí, zda na ní nepodá žalobu.
[MPEG1, 1.06 MB, 14 s]
Druhý den ráno (asi 9:00). Po dlouhé a namáhavé akci nemohou někteří popadnout dech ...
[MPEG1, 0.45 MB, 6 s]

Jelikož jsme pro účely zaznamenání průběhu akce použili stanici SGI, k níž byly připojeny dvě kamery, máme slušný archiv fotografií.