Long Drink Club No.6


Vzhledem k tomu, že na LDC 5 bylo on-line připojení k internetu, nemohlo ani LDC 6 být bez nějaké síťové výstřednosti. Nevyšla realizace on-line připojení pomocí vzdušného pojítka, a tak jsme dělali živé přenosy dění v hlavní místnosti do dvou dalších místností.

Na akci byla opět videokamera a několik kameramanů, na digitalizaci se pracuje, fotografií tedy bude možná až příliš (na LDC5 jich bylo pořízeno asi 300).

V KPrenci se v souvislosti s touto akcí objevila velmi zajímavá ukázka profesionální deformace.

Nápojový lístek
Připravuje se.
 
Archív fotografií
Připravuje se.
 
Pohyblivé obrázky
34 krátkých videosekvencí z akce.

V úterý 8.12. v 10:30 přišla do KPrence následující zpráva z tisku:

PLZEŇ (kr) - Parta asi třiceti neznámých vandalů vnikla v noci ze soboty na neděli do bytu nic netušících mladých manželů v Plzni v Havlíčkově ulici. Manželé užívající si poklidný rodinný večer byli pod pohrůžkou násilí přinuceni sledovat pobudy, kterak drancují jejich rodinné hnízdečko.Výtržníci dokonce používali drastické metody mučení tekutými a kouřovými omamnými látkami. Vyčerpaní manželé si oddechli teprve v neděli ve dvě hodiny odpoledne, kdy lokalitu opustil poslední nezvaný host. Z domácího baru zmizelo kromě dvanácti lahví výběrového šampaňského též asi dvacet litrů kvalitního tvrdého alkoholu, z koupelny byla zcizena zubní pasta. Po nezbednících se usilovně pátrá...